Emma Stone’lu “The Curse” BluTV’de yayında

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, performansıyla Golden Globe’a aday gösterilen Emma Stone ile Nathan Fielder ve Benny Safdie’nin başrolünü üstlendiği ezberleri bozmaya hazırlanan yeni dizi ‘The Curse’ü yeni yılın ilk gününde kullanıcılarıyla buluşturuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yGwmu1TJY5M

The Curse, çocuk sahibi olmaya çalışan ve yeni evli bir çift olan Asher ile Whitney’in başına gelen sözde bir laneti konu alıyor. Bir televizyon programına katılan ve günlük hayatları düzenli olarak kayda alınan çiftin ilişkisi gün geçtikçe içinden çıkılamaz bir hal almaya başlar.

Son dönemin en çok dikkat çeken yapımlarından biri olarak gösterilen ‘The Curse’, bugün ilk 8 bölümüyle BluTV kütüphanesindeki yerini alıyor. Dizinin 9.bölümü 2 Ocak’ta, 10.bölümü ise 10 Ocak’ta yayına girecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.