Emina Jahovic ve Sadettin Saran’dan evlilik sorusuna yanıt yok!

Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra iş insanı Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başladı. Şubat ayında ayrılan çift, ayrılığa çok dayanamayarak temmuz ayında bir araya geldi. İkili, barışma sonrası ilk kez birlikte görüntülendi.

Emina Jahovic, Haziran 2018’de oğulları Yaman ve Yavuz’un babası Mustafa Sandal’dan boşanmış, Kasım 2018’de iş insanı Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başlamıştı. Herkes “Evlenecekler” derken ikili, şubatta ayrılmıştı. Ama temmuzda yeniden bir araya gelmişler, barışı Yunan adası Leros’ta kutlamışlardı.

EVLİLİK SORULARINA YANIT YOK

Sevgililer dün Bebek’teydi. Barışma sonrası ilk kez birlikte ortaya çıktılar. Objektifleri fark edince de ellerini birbirlerinden ayırmadılar. Emina Jahovic evliliğe dair sorulara yanıt vermek istemedi.

Sebep çok başka çıktı… Emina Jahovic – Sadettin Saran ayrılığında şok iddia

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.