Emel Sayın ve Ferhat Göçer’den unutulmaz gece

Ferhat Göçer’in Emel Sayın ile birlikte sahne aldığı BVS Group’a ait Günay Restaurant sahnesinde önceki gece izdiham yaşandı. Üçüncü kez aynı sahnede buluşan ikili sahnede adeta devleşti.

Siyah kristal işlemeli sahne kıyafeti ve yıllara meydan okuyan güzelliği ile Günay Restaurant’ta ki programına başlayan Emel Sayın gece boyunca Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserlerini kendisini dinlemeye gelen konukları için seslendirdi.

Programın ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan Göçer, Emel Sayın ile yanak yanağa ‘’ Hicran’’ isimli şarkıyı seslendirdi.

Sahnede oldukça uyumlu oldukları görünen Sayın ve Göçer arka arkaya sevilen şarkıları birlikte seslendirerek Günay Restaurant’ta ki konuklara unutulmaz bir gece daha yaşattı.

Yoğun istek üzerine Emel Sayın ve Ferhat Göçer 19 Mart Cuma yeniden Günay Restaurant sahnesinde olacaklar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.