Emek Külür, Nişantaşı Üniversitesi’nin ortaklarından Levent Uysal ile aşk mı yaşıyor?

Sadettin Saran ile olaylı bir şekilde evliliğini bitiren cemiyet hayatının sosyetik dişçisi Emek Külür’ün evli 2 çocuk babası Nişantaşı Üniversitesi’nin ortaklarından iş adamı Levent Uysal ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Sosyetik dişçi Emek Külür’ün evli ve 2 çocuk babası iş adamı Levent Uysal ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi. İddialara göre, ikili arasında 6 ay önce başlayan aşk tüm hızıyla devam ediyor.

SOSYETE BU YASAK AŞKI KONUŞUYOR

  • Levent Uysal Zorlu Center’da Emek Külür’ün evine taşındı mı ?
  • Yasak aşk nasıl başladı nasıl devam ediyor?

blank

İşte Emek Külür ve Levent Uysal aşkıyla ilgili tüm detaylar…

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; ilk evliliğini Behzat Külür ile yapan ve bir kızı olan Emek Külür, boşandıktan sonra Amerika’da bir evlilik daha yapmış ama sonra tıpkı Sadettin Saran’da olduğu gibi ikinci evliliğini de inkar etmişti. Emek Külür, daha sonra iş adamı Sadettin Saran ile evlenmiş bu evlilik olaylı bir şekilde sonlanmıştı. Emek Külür’ün Sadettin Saran’ın evine böcek dinleme cihazı yerleştirdiği iddia edilmiş evli çift mahkemelik olmuştu.

blank

İşte Emek Külür ve Levent Uysal aşkıyla ilgili tüm detaylar…

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; ilk evliliğini Behzat Külür ile yapan ve bir kızı olan Emek Külür, boşandıktan sonra Amerika’da bir evlilik daha yapmış ama sonra tıpkı Sadettin Saran’da olduğu gibi ikinci evliliğini de inkar etmişti. Emek Külür, daha sonra iş adamı Sadettin Saran ile evlenmiş bu evlilik olaylı bir şekilde sonlanmıştı. Emek Külür’ün Sadettin Saran’ın evine böcek dinleme cihazı yerleştirdiği iddia edilmiş evli çift mahkemelik olmuştu. Levent Uysal’ın sosyal medyada kendi eşini dahil kimseyi takip etmemesi ikili arasındaki yasak aşk iddialarını güçlendirdi.

LEVENT UYSAL’DAN SEVGİLİSİNE DESTEK

2 çocuk babası Levent Uysal’ın ailesinin Emek Külür ile yasak ilişkiden haberdar olunca oldukça zor günler geçirdiği ortaya çıktı. Yaşadığı yoğun stresten bir süre önce oldukça ciddi sağlık problemleri de yaşayan Levent Uysal’ın, Emek Külür’ün mahkemelik olduğu bir diş hekimini arayıp ‘Problemi ben çözeceğim bundan sonra benimle muhatap olacaksın’ dediği de iddialar arasında.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.