gazetemag tv

“Eltilerin Savaşı” 2020’nin en iyi açılışını yaptı

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı, yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın üstlendiği “Eltilerin Savaşı” ilk üç gününde 586 bin 946 kişi tarafından izlendi.

Beyazperdenin merakla beklediği ve 31 Ocak’ta vizyona giren “Eltilerin Savaşı” ilk üç günde büyük bir izleyici rakamına ulaştı. 2020’nin en iyi açılışını yapan Eltilerin Savaşı ilk üç günde 586 bin 946 gişe rakamına ulaştı. “Eltilerin Savaşı”, bu rakamla Gupse Özay’ın başrolde oynadığı filmler arasında da en iyi hafta sonu rakamı rekorunu da kırmış oldu.

Sosyal Medyada Eltiler Rüzgarı!

Film vizyona girdiği 31 Ocak’tan bu yana sinemaları dolduran izleyiciler sosyal medyada eğlenceli paylaşımlar yaptı. Özellikle sinemaya birlikte giden eltilerin mesajları ve paylaşımları büyük beğeni topladı. Filmin hesabı tag’lenerek yapılan paylaşımlar da filmin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere pelesenk olacak replikler ve şarkılarla beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla izleyiciye aktarıyor.

“Eltilerin Savaşı” filminin eğlenceli galasına ünlü akını

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.