Elon Musk, Türkiye, İstanbul için ilk iş ilanını verdi

Ünlü girişimci Elon Musk’ın Twittter’dan müjdelediği Tesla’nın Türkiye şubesi için iş ilanları yayınlanmaya başladı. Böylelikle Tesla Türkiye, resmen faaliyetlerine başlamış oldu.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Tesla’nın Türkiye’de şube ve şarj istasyonları açacağını hatta açılışı bizzat kendisini yapacağını attığı tweet ile duyurmuştu.

Ülkemizdeki faaliyetlerini hızlandırmaya başlayan Tesla, şimdi de İstanbul’da faaliyet gösterecek servisi için müdür ilanı verdi.

SERVİS MÜDÜRÜ ARANIYOR

Tesla’nın resmi internet sitesinde yer alan ilana göre firma İstanbul’da açacağı ilk resmi servisi için servis müdürü arıyor. İngilizce olarak yayınlanan ilanda müdürün iş tanımı ile ilgili detaylı bilgiler yer alıyor ve otomobil sektöründen olması gerekmediğinin altı çiziliyor.

Müdürün özellikle ekibe liderlik etmesi beklendiği belirtilen ilanda en az lisans yani üniversite mezunu olma şartı var. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilgisi de aranan şartlar arasında yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.