Elmalı’da alt yapı çalışmaları sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Elmalı ilçesinin alt yapıyla ilgili sorunlarını tespit ederek tek tek gideriyor. ASAT ekipleri Elmalı İslamlar Mahallesi’nde hat yenileme çalışması gerçekleştiriyor.

Elmalı mahallelerinde içme suyu ile ilgili faaliyetlere hız veren Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, mevcut hatlarda bakım ve yenileme yaparak kesintisiz hizmet verebilmek için gerekli çalışmaları yürütüyor.

Elmalı İlçesi İslamlar Mahallesi’nde içme suyu hatları ile ilgili kontrollerini gerçekleştiren ASAT ekipleri, kontroller sırasında yıpranmış ve eksik borular tespit edilerek 9000 metre hat yenileme çalışması başlattı. ASAT Elmalı Şube Müdürlüğü ekipleri benzer bakım ve yenileme çalışmalarını ilçe genelinde kesintisiz sürdürüyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.