Eliz Sakuçoğlu ile Hakan Sabancı, yeni bir beraberliğe adım attı

Eliz Sakuçoğlu ile Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde yeni bir beraberliğe adım attı.

Takvim’de yer alan habere göre magazin dünyasının iki gözde ismi sürpriz bir aşka yelken açtı… Eliz Sakuçoğlu ile Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde yeni bir beraberliğe adım attı. İlişkinin mimarı ise Sabancı oldu… Uzun süredir güzel stil danışmanına hayran olduğu öğrenilen sosyetik playboy, Eliz Sakuçoğlu’nun Beran Benan’la ilişkisinin bitmesini fırsat bilip hemen harekete geçti…

UZUN SÜRE UĞRAŞMIŞ!

Sabancı, ortak dostları aracılığıyla Sakuçoğlu’nu gittiği birçok yerde takibe aldı. Hakan Sabancı, uzun uğraşlar sonunda güzel stil danışmanının kalbini çalmayı başardı.

Birbirlerine çok yakıştırılan çiçeği burnunda çiftin yakınlarına “İlişkimizi saklamak gibi bir niyetimiz yok. Her şey güzel gidiyor” dediği öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.