Elif Kaya ‘Yallah’ ile Ortadoğu ve Arap ülkelerinin müzik listelerinde zirve yolunda ilerliyor

Ortadoğu’da ‘Yallah’ rüzgarı…

Ünlü şarkıcı Elif Kaya, son single’i ‘Yallah’ ile Ortadoğu ve Arap ülkelerinin müzik listelerinde zirve yolunda ilerliyor.

Dubai Yolcusu

Söz ve müziği Dubai’de yaşayan Mert Ekren ait, düzenlemesi ise Selim Çaldıran ve Mert Ekren’e imzası taşıyan ‘Yallah’ Ortadoğu ve Arap ülkelerinde büyük ilgi görüyor.

blank

Geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşan ve oryantal ezgileriyle dikkat çeken ‘Yallah’ şarkısıyla birlikte Elif Kaya, Dubai’nin en ünlü müzik kanalı başta olmak üzere bir çok ülkeden davet aldı. İlerleyen günlerde şarkının söz yazarı Mert Ekren ile Dubai’de bir araya gelecek olan Elif Kaya, Ortadoğu ülkelerinde yaşayan müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.