Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken kavga çıkardı!

Oyuncu Elçin Sangu ile sevgilisi Yunus Özdiken restoran çıkışında gergin anlar yaşadı.

Yunus Özdiken fotoğraflarını çeken habercilere “Neyi, neden çekiyorsunuz?” diye çıkıştı. Muhabirler “İşimizi yapıyoruz” deyince sert bir şekilde şu cevabı verdi:

“Sizin işiniz bu değil. Gazeteci olduğunuzu nereden bilelim? Kimsin, nesin sen?”

blank
Elçin Sangu

OLAYA MÜDAHALE ETTİ!

Sevgilisi muhabirlerle bağırırken, Elçin Sangu da hayranları ile fotoğraf çektiriyordu. Tartışmanın büyüdüğünü görünce muhabirlere “Yanlış anladınız, kırdıysak özür dilerim” dedi.

Daha önceki yıllarda da Elçin Sangu ile birlikte fotoğrafını çeken muhabirlere sert tepki gösteren Yunus Özdiken 2017’de, Cihangir’de bir gece kulübünde kimlik kontrolü yapan polislerle kavga etmişti. Polis memurlarına “Bırakın da gidelim kardeşim, verin sevgilimin nüfus cüzdanını” demiş, çıkışta habercilere de bağırmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.