gazetemag tv

Elçin Sangu’nun lüks villasının görüntüsü ilk kez ortaya çıktı

Son dönemin konuşulan oyuncularından Elçin Sangu’nun geçen sene satın aldığı 800 bin TL’lik bahçeli lüks villasının görüntüsü ilk kez ortaya çıktı.

Akşam’da yer alan habere göre ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle yıldızı parlayan ardından rol aldığı reklam filmleriyle de bu başarısını perçinleyen Elçin Sangu’nun Levent’teki 800 bin TL’lik evinin görüntüsü ilk kez ortaya çıktı!

EVİNİ SANAT MERKEZİNE ÇEVİRDİ

Kendisine bahçeli ve havuzlu bir villa alan güzel oyuncu, vaktinin çoğunu ise evinde geçiriyor. Sangu, villasının dekorasyonu için modern parçalar almayı tercih ediyor. Sade ve az eşyayla evini döşeyen oyuncu, yuvasını da adeta bir sanat merkezi haline getirdi. Elçin Sangu, evinin duvarlarında ünlü sanatçıların en özel eserlerine yer veriyor.

Daha önce Emre Yusufi’den 700 bin TL’ye 2 tablo alan oyuncu, bunun yanı sıra Ergin İnan gibi isimlere ait eserleri de yuvasının bir köşesine yerleştirdi.
blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.