gazetemag tv

Elçin Sangu’dan tükenmişlik sendromu açıklaması

Elçin Sangu Kiralık Aşk’tan ayrılacağı idialarıyla ilgili “Öyle bir şey yok, senaryo ne zaman biterse o zaman bırakırım. Tükenmişlik sendromu haberleri de asılsız.” dedi.

“Kiralık Aşk” dizisinin yıldızı Elçin Sangu, reklam yüzü olduğu Elidor’un basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçeceği iddiası için “Kıvanç’la daha önce bir projede yer almıştık. İkimizin de menajerlik şirketi aynı, böyle bir şey olsa çoktan netlik kazanırdı. Böyle bir şey yok” diye konuştu.

“AŞIRI DERECEDE EROTİZME KARŞIYIM”

“Rol için saçlarınızı kazıtır mıydınız?” sorusuna Sangu, “Kanserli birisini oynamam gerekirse asla reddetmeden oynarım” yanıtını verdi. Oyunculuktaki kurallarına da değinen Sangu “Türkan Şoray benzetmesi gibi olmasın ama benim de oyunculukla ilgili kurallarım var. Aşırı derecede erotizme karşıyım. Tabii çok uç noktalardan bahsediyorum ama tamamen çıplaklık bana göre değil” dedi.

“SENARYO NE ZAMAN BİTERSE O ZAMAN BIRAKIRIM”

Güzel oyuncu “Kiralık Aşk” dizisinden ayrılacağı iddialarıyla ilgili “Öyle bir şey yok, senaryo ne zaman biterse o zaman bırakırım. Çıkan tükenmişlik sendromu haberleri de asılsız.” açıklamasını yaptı.

SERVET KAZANDI

Önce Elidor’la, ardından Boyner’le anlaşma imzalayan oyuncu bu iki iş karşılığında toplam 3 milyon TL kazandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.