gazetemag tv

Ela Kaya ”Seveceksen”

Ela Kaya 13 Aralık 1989 , İstanbul doğumludur. Müzik ile ilişkisi çocukluk yıllarına dayanan Ela Kaya ilk defa müzik öğretmeninin sesini keşfetmesi ile yıllarca okul korosunda görev almıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi devlet konservatuarı şan bölümü mezunu ve halen üniversitede hocalık yapmakta olan Syn ;Zehra Belevi ‘den 3 yıl şan eğitimi almıştır.Profesyonel müzik kariyerini 10 yıl boyunca sahne aldığı birçok mekan ve canlı sahne performansları ile daha da güçlendirmiştir .Yıllardır hayalini kurduğu ancak ortaya daha kaliteli bir iş çıkartabilmek adına doğru zamanı bekleyen ve sonunda Seyhan Müzik etiketi ile müzik piyasasına güçlü bir giriş yaparak adından söz ettiren Ela Kaya “Seveceksen “ adlı teklisine Eyüp Dirlik yönetmenliğinde kliplendirmiştir. Müzik ve düzenlemesi Suat Sakarya’ya ,Prodüktörlüğü Kamuran Kayra ya ait Seveceksen adlı single çalışmasında büyük özveri ile çalışan Ela Kaya şimdiden bir sonraki projesi için start vermiştir..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.