gazetemag tv

Ekşi Elmalar filminin galasına ünlü akını

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği aynı zamanda başrolünü de üstlendiği yeni filmi Ekşi Elmalar’ın galası bu akşam UNIQ İstanbul’da yapıldı.

Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk ve Cezmi Baskın gibi önemli ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkat geçen “Ekşi Elmalar” muhteşem bir galayla özel davetlilerin beğenisine sunuldu.

28 Ekim Cuma günü vizyona girecek filmin galasına ünlü yağdı. Galaya katılan isimler arasında; Yılmaz Erdoğan’ın eşi Belçim Bilgin ve oğlu Rodin, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Ahu Yağtu, Kenan Doğulu, Guse Özay, Emre Karayel, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Buğra Gülsoy, Ziynet Sali, Gökçe Bahadır, Rıza Kocaoğlu, Mehmer Erdem, Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan gibi ünlüler vardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.