Ekrem İmamoğlu’ndan YSK’nın kararına ilk tepki!

YSK’nın İstanbul seçimlerinin yenilenmesi yönünde verdiği kararı Sultanbeyli’de duyan Ekrem İmamoğlu’nun ilk açıklaması ‘Konuşacağız” oldu.

İstanbul seçimlerinin iptal kararını Sultanbeyli’de duyan Ekrem İmamoğlu sorular üzerine “Konuşacağız” dedi. Ardından vatandaşlarla fotoğraf çektiren İmamoğlu iftar programına geçti.

Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesaplarından canlı olarak açıklama yaptı. İftar sofrasından seslenen İmamoğlu “YSK’nın kararını bekliyorum. Her şey çok güzel olacak. Umudunuzu yitirmeyin. Daha sonra açıklama yapacağım.”

YSK’nın İstanbul’da seçimin iptali kararı sonrası Ankara’nın CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da tepkisini twitter’dan verdi. Mansur Yavaş mesajında, Ekrem İmamoğlu’nu etiketleyerek “Hak yerini bulacak” dedi.

YSK, iptal ve yenileme kararını 4’e 7 oyla aldı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.