Eğitim Liderleri Zirvesi Yapıldı

Cambridge Eğitim Liderleri Zirvesi, 75 farklı okula mensup 141 okul yöneticisinin katılımıyla 13-15 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti.

Cambridge’in ev sahipliği yaptığı ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen eğitimcilerin katılımıyla gerçekleşen Eğitim Liderleri Zirvesi, yeni marka lansman etkinlikleri arasında yer aldı. Dünyanın en önemli üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi yayıncılık ve sınav operasyonlarını, Cambridge markasıyla tek çatı altında topladı. Öğrenme ve değerlendirme deneyimlerinin paylaşıldığı yeni marka, eğitimcilerin beğenisine sunuldu.

Eğitim sektörünü buluşturan, Eğitim Liderleri Zirvesine katılanlar arasında, okul sahipleri, genel müdürler, kurucu ve bölüm başkanları yer aldı. Araştırmacı, Yazar ve Pedagog Dr. Murat Kaplan,Eğitim İnsanları için İnsan Tanıma Yöntemleri” başlıklı çalıştay ile konferans katılımcılarına sosyal ve profesyonel hayatın hemen her alanında avantaj sağlayacak, etkili insan tanıma yöntemleri hakkında bilgi verdi.

Cambridge Bölge Satış Müdürü Sinan Acar,Türkiye’nin en prestijli ve eğitime yön veren okul kurucuları ile okul yöneticilerinin katıldığı bu etkinlik, katılımcılara farkındalık sağladı. 2023 eğitim öğretim hedefleri arasında yer alacağını, kendi okullarındaki hizmet içi eğitim programlarına dâhil edilmesi gereken bir ihtiyaç olduğu farkındalığını yarattı. Eğitime de yeni bir bakış açışı kazandırdı’ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.