Ege, yeni kitabı “Kedice Bir Tutku”nun tanıtımını Shine Portaxe’de gerçekleştirdi

2017’de edebiyat dünyasına “İsyan” romanıyla giriş yapan sanatçı Ege, dördüncü kitabı “Kedice Bir Tutku”yu Shine Portaxe’de düzenlenen özel bir lansmanla okurlarıyla buluşturdu. Okurları arasında sanat camiasının birbirinden değerli isimleri de vardı.

Manken ve oyuncu Şebnem Schaefer, eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, Duayen gazeteci Salih Keçeci, Ünlü Organizatör Tülin Ürker’de lansmana katılan isimler arasındaydı.

Tescilli bir çapkının başına gelenler üzerinden, kadın-erkek ilişkilerini mizah ve gerçekliği harmanlayarak anlatan “Kedice Bir Sevda” nın devamı olan “Kedice Bir Tutku”, herkesin kendinden bir parça bulacağı bir kitap. Aynı zamanda yaşadığımız ilişkilere farklı açılardan bakmamız gerektiğini, mizahla birleştirerek anlatan Ege konuşmasında, “Edebiyat denen yolculuğa yeni çıkmış bir gezgin olarak doğru yolda devam edebilmek için yoldaşlarım kılavuzum oldu..” diyerek yazım aşamasında emeği geçen dostlarına teşekkür etti. Kedice Bir Sevda ve Kedice Bir Tutku’dan sonra üçüncü devam kitabının da gelebileceğini söyleyen sanatçı, ayrıca 2022 yılında serinin filme çevrileceği müjdesini de verdi.

Lansmanın bir diğer sürprizi de Türkiye’nin güçlü kadın seslerinden Umut Akyürek’in doğum günü kutlaması oldu. Geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirerek kolunu sakatlayan Umut Akyürek’e sürpriz pasta yine kendisi gibi sanatçı olan eşi Oktay Bora Ertuğrul’dan geldi.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.