Efsanevi müzikal Damdaki Kemancı son iki gösterimiyle Zorlu PSM’de sahnelere veda ediyor

Dünyanın en sevilen müzikallerinden biri olan Damdaki Kemancı, Talimhane Tiyatrosu-Zorlu PSM Prodüksiyonu iş birliği ve Mehmet Ergen rejisörlüğündeki usta oyunculardan oluşan dev kadrosu, muhteşem müzikleri ve göz kamaştıran dekoruyla perdelerini son kez 15-16 Haziran’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde açacak.

Bu sezonda da Talimhane Tiyatrosu iş birliği ve Mehmet Ergen rejisörlüğünde sahnelenmeye devam eden dünyanın en sevilen müzikallerinden Damdaki Kemancı, dev kadrosu, muhteşem müzikleri ve göz kamaştıran dekoruyla birlikte son temsillerini Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleştirecek.

Değerli oyun yazarlarından Güngör Dilmen’in, Devlet Tiyatroları için çevirdiği metnin kullanıldığı Damdaki Kemancı müzikali izlemeyenler için son kez 15-16 Haziran’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde perdelerini açacak. Biletleri günler öncesinde tükenen müzikali sakın kaçırmayın!

Damdaki Kemancı müzikalinin biletleri passo.com.tr üzerinden satışta.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: ₺165,00

2. Kategori Fiyat: ₺132,00

3. Kategori Fiyat: ₺99,00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.