Edis’ten Azerbaycan’da bir ilk

Edis, Eurovision Şarkı Yarışması için inşa edilen ve daha önce Jennifer Lopez, Rihanna ve Shakira gibi isimlerin konser verdiği Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Crystal Hall’de konser vermeye hazırlanıyor. ‘Biletleri Azerbaycan tarihinin en hızlı satılan sanatçısı’ unvanının sahibi olan Edis, Crystall Hall’de biletli konser veren ilk Türkiyeli sanatçı olacak.

Türk Pop Müziği’nin yıldızı Edis, 6 Mayıs’ta Bakü Crystal Hall’de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı, gece için hayranlarına birçok sürpriz hazırladı. Bu şovlardan biri de sahne şovları olacak.

28 Dansçılı Şov
Her konserinde sahne şovları ve performanslarıyla adından söz ettiren Edis’e Azerbaycan konserinde 28 dansçı eşlik edecek. 8’i Türkiye’den gidecek olan dansçılardan 20 tanesi de Bakü’nün profesyonel dansçıları arasında seçildi.

Konser öncesinde hazırlıklara ve provalara devam eden ünlü yıldızı, Crystall Hall’de yaklaşık 2 saat sahnede olacak. Geçen yıl Azerbaycan’da 7 bin kişiye konser veren ünlü sanatçı, Azerbaycan basınına göre ‘Azerbaycan tarihinin en hızlı satılan konser bileti’ ödülünün sahibi olmuştu. 20 bin kapasiteli Crystall Hall’de de biletlerin hızla satılmaya devam ettiği görülüyor. Edis, Crystall Hall’de biletli konser veren ilk Türkiyeli sanatçı olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.