Edis’in Gülşen’le düet yaptığı “Nirvana” listelerdeki başarısını devam ettiriyor

Stüdyoda yeni single hazırlıklarını sürdüren Edis, hız kesmiyor.

Pop müziğin dev ismi Edis, Gülşen’le düet yaptığı “Nirvana” ile zirveye oturmuş, dijital platformlarda en çok dinlenen isimler arasına girmişti. Başarısı radyolarda devam eden “Nirvana” çıkışının üzerinden bir ay geçmiş olmasına rağmen Telifmetre verilerine göre hala 2. sırada.

Eleştirmenler tarafından çok beğenilen “Nirvana” için övgü dolu yorumlar yapıldı. Müzik yazarı Meltem Fıratlı şöyle diyor: “Nitelikli yorum, görsel zenginlik, ilham verici ayrıntılar, yenilikçi dokunuşlar ve zirve iddiası… Nirvana klibinden şarkı sözlerine ve pazarlama taktiklerine kadar tam bir pop hiti. Üstelik bugünün şartlarını göz ardı etmeden, sosyal medyanın gücünü de kullanarak başarısını ikiye katlıyor. Özellikle Edis sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor, canlı yayınlar yapıyor. Hatta Nirvana’da sergilediği dans figürlerini içeren TikTok videosu bile yayınladı. Nirvana dünyayı esir alan pandemi yüzünden zor günler yaşadığımız şu günlerde yüksek temposu ile dinleyiciye 2 dakika 19 saniyeliğine de olsa gerçek dünyadan kaçış imkanı sunuyor.”

Köşe yazarı Uğur Alkapar yazısında “Nirvana”dan “Şarkı ve klip bir yıllık beklemeye değdiğini gösteriyor. Artık yüzünü dünya piyasasına dönmüş Edis imajıyla, müzikal tarzıyla farklı bir yerde” diye bahsederken, Esin Övet “Önemli olan yeni çağı yakalayabilmek. Gülşen ilk çıktığı günden bu yana jenerasyonların nabzını çok iyi tutabilen bir isim. Edis ile müzik birlikteliği de bunu kanıtlar cinste” sözleriyle single’a tam puan verdi.

Edis bu başarının tadını çıkarırken boş durmuyor. Stüdyo ve dizi setleri arasında mekik dokuyor. Ünlü yıldız, Kasım ayında çıkaracağı yeni single için harıl harıl çalışıyor. Nisan 2021 döneminde çıkarmayı planladığı albümden önce gelecek single Edis hayranlarını çok mutlu edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.