Edis’e Fatih Ürek benzetmesi

Son zamanlarda başarılı şarkılarıyla müzik listelerini altüst eden ünlü şarkıcı Edis, bu kez pantolonuyla alay konusu oldu. Edis’in bir takipçisi, “O pantolon ne sen Fatih Ürek misin?” yorumunu yaptı.

Başarılı şarkıcı Edis, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla alay konusu oldu. Sosyal medya takipçileri, Edis’in parlak pantolonuyla dalga geçti.

“PANTALONU BENİM GELECEĞİMDEN DAHA PARLAK”

Ünlü şarkıcı Edis’in, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftaki pantolonuyla alay eden bir takipçisi, “O pantolon ne sen Fatih Ürek misin?” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Edis’in pantolunu benim geleceğimden daha parlak.” yorumunu yaptı.

KARDEŞİ İLE OLAN BENZERLİĞİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Şarkılarıyla gündemden düşmeyen genç kızların sevgilisi yakışıklı popçu Edis’in, sosyal medya hesabından paylaştığı kardeşiyle eski fotoğrafı, takipçilerini şaşkına çevirmişti. Edis’in bir takipçisi paylaşıma, Hangisi Edis?” yorumunu yapmıştı.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.