Edis, Yenikapı’da verdiği konserle 100 bin İstanbullu ile bir araya geldi

Edis, Yenikapı’da verdiği büyük bir konserle 100 bin İstanbullu ile bir araya geldi. Ünlü yıldızın şarkılarını tek bir ağızdan söyleyen binlerce hayranı Edis’in performansına hayran kaldı.

Türk Pop Müziği’nin yıldızı Edis, Yenikapı’da 100 bin İstanbullu ile buluştu. 1,5 saat boyunca sahnede olan Edis’in tüm Türkiye’de yankı uyandıran konseri, büyük beğeni topladı.

blank

Dijital efektlerin, ışık ve dans gösterilerine eşlik ettiği unutulmaz şovda Edis’in her şarkısına özel tasarlanan kreatif bir dekor ve dijital ekran görsel bir şölen yaşattı. Kurulan dev LED ekranlarda Edis’i 7’den 70’e binlerce hayranı izleme şansı yakaladı. Konserinde seyircisiyle sohbet eden Edis, “Şarkılarımı sizinle söylemek şahane. İstanbul benim için çok önemli. 15 senedir bu şehirde yaşıyorum ve sizinle bu anı paylaşmak için yaşadığımı hissediyorum” dedi.

Konserde olduğu kadar konser sonrasında sosyal medyada da ilgi gören ve trend topic olan Edis, “Bu konserde unutulmaz anlar yaşadım. İlk kez buluştuğumuz pek çok dinleyicimle bir aradaydım. 100 bin kişinin her birine o gece benim şarkılarıma eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.