Edis, yeni yıl heyecanını binlerce dinleyicisi ile sahnede yaşadı

Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis, yeni yıl heyecanını binlerce dinleyicisi ile sahnede yaşadı. Tüm İstanbul’un buluşma noktası olan Beşiktaş Meydanı’nda yeni yılı coşkuyla karşılayan Edis’i 35 bin kişi izledi. Yeni yılın ilk dakikalarını da hayranlarıyla karşılayan ünlü yıldız, binlerle birlikte ‘Arıyorum’ dedi.

2021 yılı boyunca sahne performanslarıyla adından söz ettiren Edis, 2022 yılının ilk dakikalarında da sahnedeydi. İstanbulluların yeni yıldaki buluşma noktası olan Beşiktaş’ta 35 bin hayranıyla buluşan ünlü yıldız, 2022’ye coşkulu ve umut dolu bir başlangıç yaptı. Beşiktaş Belediyesi, Getir, Akmerkez ve +1’in katkılarıyla Barbaros Meydanı’nda gerçekleşen konserde soğuk havaya rağmen binlerce İstanbullu, ünlü yıldızı izlemeye geldi ve şarkılarına eşlik etti.

Barbaros Meydanı’ndaki konserde alana sığmayan Edis hayranları, ünlü yıldızın sesinin ulaştığı her noktada onu dinledi. Beşiktaş’ın ara sokaklarında da konserle eğlenen İstanbullular oldu. Gece 23.00’da sahneye çıkan Edis, 01.30’a kadar sahnede kalarak unutulmaz bir performans sergiledi.

blank

Hem sahnede hem dijitalde Edis dinlendi

Edis, İstanbullularla konserde bir araya gelirken dijital platformlarda da hayranlarıyla buluştu. Zeynep Bastık’ın YouTube kanalında gerçekleşen “Getir Zeynep Bastık ile Yılbaşı Özel” programına konuk olan ünlü yıldız hem Zeynep Bastık’ın sorularını yanıtladı hem de sevilen şarkılarını seslendirdi. Program, yılbaşı gecesinin en çok izlenen yayınları arasında yer aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.