gazetemag tv

Edis, sahnede devleşti

Şarkıları, dansları ve sahne şovlarıyla son döneme damgasını vuran Edis, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’ni salladı. Poll Production organizasyonu ve Halkbank sponsorluğunda gerçekleşen ‘Halkın Yıldızları’ konserlerinin açılış konserinde Edis, sahnede adeta devleşti.

30’a yakın parça seslendiren ünlü sanatçı, 2 buçuk saati aşkın süre sahnede kaldı. Sevilen şarkılarının yanı sıra yerli ve yabancı cover parçalara da sahnesinde yer veren Edis’e binlerce hayranı hep bir ağızdan eşlik etti.

blank

HAYRANI İLE DÜET YAPTI!

Konserin ilk yarısının kapanışını ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ şarkısı ile yapan Edis, hayranı ile düet yaptı. ‘Eskiden konserlere gittiğimde sahnedeki sanatçının, ‘sesi güzel olan biri varsa sahneye alalım’ demesini beklerdim; fakat böyle bir şey hiçbir zaman olmadı. Şimdi ise ben söylüyorum. Sesine güvenenleri sahneye bekliyorum’ diyen Edis, sahneye hayranını aldı ve şarkıyı birlikte seslendirdiler.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.