Edis: Herkes hazır olsun

Yaptığı şarkılar ve verdiği konserlerle son döneme damgasını vuran Edis, Poll Production organizasyonuyla ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ kapsamında 2 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde…

İlk albümüyle sahne aldığı Harbiye’yi hınca hınç doldurarak rekor kıran Edis, yine bir ilke imza atıyor. Başarılı sanatçı, 24 gün arayla ikinci kez Harbiye konserine çıkmaya hazırlanıyor.

Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde ilk konseriyle 6 bin müzikseveri bir araya getirerek büyük bir başarıya imza atan genç sanatçı, ikinci konseri ile de iddialı geliyor. Provaları yaklaşık 2 ay süren ve 60 kişilik bir ekiple konsere hazırlanan Edis ‘Herkes hazır olsun. Daha büyük sürprizler ve şovlarla 2 Eylül’de de Harbiye’yi sallayacağız’ diye konuştu.

‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konser programı:

30 Ağustos – Volkan Konak

31 Ağustos – Manuş Baba

1 Eylül – Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun

2 Eylül – Edis

3 Eylül – Berkay

4 Eylül – Serdar Ortaç

5 Eylül – Koray Avcı

6 Eylül – Mehmet Erdem&Rubato ve dostları

7 Eylül – Hakan Altun

8 Eylül – Serkan Kaya

9 Eylül – Zara

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.