Edis ‘Arıyorum’ şarkısı için ilk kez tarih verdi

Müziğiyle dinleyicilerini her seferinde yeni sound’lara yolculuğa çıkaran Edis, yeni single’ının heyecanını taşıyor. Ünlü yıldız, sabırsızlıkla beklenen ‘Arıyorum’ şarkısı için ilk kez tarih verdi: “17 Eylül’de buluşuyoruz”

Yaz konserleri devam ederken ve hayranlarını bekleyen yeni sürprizler için aralıksız çalışan Edis, yeni single’ını yayımlamaya hazırlanıyor. Söz ve bestesi Emrah Karakuyu’ya ait, düzenlemesini Ozan Çolakoğlu’nun gerçekleştirdiği ‘Arıyorum’ şarkısı için gün sayan Edis, single’ının 17 Eylül’de yayımlanacağının müjdesini verdi.
Single tarihini ilk kez açıklayan Edis, “Arıyorum’un sizinle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum” diyerek hayranlarına seslendi. ‘Arıyorum’ ünlü yıldızın, ilhamını mitolojik bir karakterden alan bir müzik videosuyla birlikte yayımlanmaya hazırlanıyor.

blank

Müzik videosunun çekimini önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek olan Edis, ekim ayı içerisinde bir turneye çıkacağını da duyurdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.