“Edepsiz olmaktan gurur duyuyorum” Sütyensiz dolaştı!

İngiltere’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 49 yaşındaki Amanda Holden yine dikkat çekmek için elinden geleni yaptı. Holden sokaklarda sütyensiz dolaşarak gündem oldu.

Britain’s Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan İngiliz televizyon kişiliği ve oyuncu 49 yaşındaki Amanda Holden, canlı yayında elbisenin açılıp göğüslerinin dışarı çıkması ile ilgili açıklama yapmasıyla gündem olmuştu.

blank

Holden, kasten çok açık kıyafet giydiğini ve göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin verdiğini bu şekilde programın reklamını yaptığını itiraf etmişti.

Bu açıklamasıyla gündem olan Holden şimdi de sokaklarda sütyensiz giydiği elbisesiyle verdiği pozlarla dikkat çekti.

blank

Amanda Holden yine dikkat çekmeyi başardı. Holden şovunu sunduktan sonra Heart FM stüdyolarından ayrılırken sütyensiz elbisesiyle pozlar verdi.

Genel olarak bu tarz hareketlerle gündem olmayı seven ünlü isim pembe elbisesi ve göğüs uçlarıyla görüntülenmeyi çok istedi.

blank

Bu tarzıyla her zaman gündem olan Amanda Holden açıklamasında “tırnak içinde edepsiz olmaktan kurur duyuyorum” dedi. Holden bunu bilerek yaptığını da her fırsatta dile getiriyor.

Holden açıklamalarında “Kendimin ve bundan sonra ne söylemem gerektiğinin çok farkındayım. Ben yaptığım her şeyin altına imzamı atarım, kendimden eminim, daha sonra yapacaklarımın da farkındayım’ dedi.

blank

Ünlü oyuncu kendisini çekenlere ise “size daha fazla ne söylememi istiyorsunuz neysem oyum işte” diyerek pozunu verdi.

Amanda uzun yıllar çok açık bir şekilde giyindiği için dikkatleri üzerine çekmiş programın canlı yayınında küfür ettiği için de tepki almıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.