gazetemag tv

Eda Ece’den Yasak Elma açıklaması!

FOX’un bol entrika, ihanet ve ihtiras dolu dizisi Yasak Elma’nın final yapacağı iddiası bugün magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddialara Eda Ece cevap verdi.

Üçüncü sezon bölümleriyle devam eden ve yeni sezonda kadrosuna sürpriz isimlerin dahil olduğu Yasak Elma’nın final yapacağı söylentileri kulislerde dolaşmaya başlamıştı.Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Talat Bulut, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştıkları Yasak Elma hakkında çıkan haberler takipçilerini oldukça üzmüştü.

Yasak Elma

İddialara ilk yanıt Eda Ece’den geldi. Güzel oyuncu Twitter’dan yaptığı açıklamayla Yasak Elma’nın final yapacağı yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi. Oyuncu şöyle yazdı:

“Yasak Elma erken final haberleri tamamen yalandır. Tam gaz devam ediyoruz. Ne amaçla yapıldığını da anlamış değiliz. (!) bölümü izliyoruz iyi seyirler canlar!!!”

Yasak Elma’dan kötü haber geldi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler