Eda Ece’den Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy itirafı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde 'Yıldız' karakterini oynayan Eda Ece, sosyal medya üzerinden sevenlerinin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Buğrahan Tuncer'den ayrılan Ece'nin cevapları dikkat çekti.

Yasak Elma dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Eda Ece, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Eda Ece, hayranlarının yönelttiği ‘En sevdiğiniz erkek oyuncu kim?’ sorusuna, ”Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç, Onur Saylak, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez ve ekranda enerjisini sevdiğim Kerem Bürsin’i sayabilirim” cevabını verdi.

Güzel oyuncu bu zamana kadar çok fazla hayal kırıklığı yaşadığını anlattı.

Sosyal medyada hayranlarıyla dertleşen Eda Ece, ”Kimseye kızamayız bu hayatta çünkü hayat zordur, insan olmak zordur. Hata yapmamak mümkün mü? Yüreği iyi insan tamamdır. Onu da hemen anlarım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.