Eda Ece: Bu dünyanın güzel tarafları da var

Yasak Elma dizisinin en çok konuşulan oyuncularından olan Eda Ece, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hayata dair olan korkusunu açıkladı. Ünlü oyuncunun kedisinin fotoğrafını da paylaşarak “Matildam! Bu dünyanın güzel tarafları da var, mesela kediler” dedi.

Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız Argun karakteri ile fenomen hale gelen güzel oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Kedisi Matilda’yı paylaşarak Türkiye Güzeli seçen güzel oyuncu, paylaşımının altına “Matildam! Bu dünyanın güzel tarafları da var, mesela kediler” yazdı. Hayata dair korkusunu da yazan güzel oyuncu “Senin gibi güzel dünya acı ile dolu, sevdiklerimize bir şey olmasın” ifadesine yer verdi. Güzel oyuncunun bu paylaşımına bir takipçisi ise “Bence senin kedin olduğu için şanslı. Yoksa kedi ve diğer canlar için dünya bizden çok daha zor” yorumunu yaptı ve yüzleri gülümsetti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.