Ece Üner’in Kim Kardashian’a yönelik sözleri tartışma yarattı

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’a yönelik sözleri tartışma yarattı.

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’a yönelik sözleri tartışma yarattı.

Ece Üner, Kim Kardashian’ın Azerbaycan-Ermenistan çatışmalarıyla ilgili çıkışına “Kardashian’ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” sözleriyle yanıt vermişti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Üner’in bu sözleri sosyal medyada tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları, Üner’in Kardashian hakkındaki sözlerini “cinsiyetçi” olarak nitelendirdi.

BARDAKÇI’DAN DESTEK

Habertürk yazarı Murat Bardakçı da bugün “Ece Üner’in ağzına sağlık!” başlıklı yazı kaleme alarak destek verdi.

Murat Bardakçı, “Ayıp olan Ece Üner’in sözleri değil, Ece Üner’e karşı çıkmaktır! Meğerse şuur sahibi zannettiğimiz gazeteciler çıtkırıldım aristokrasiye merak salmışlar; etrafımız dizi baroneslerine refakat eden köşe kontlarıyla, Ombusmanland dükleriyle, vesaire ile çevrilmiş de farketmemişiz!” ifadelerini kullandı.

ECE ÜNER’DEN TEŞEKKÜR

Ece Üner ise Bardakçı’ya şöyle teşekkür etti:

“Vatanını kollamak istemeyen Kim’in arkasını kolluyor! Daha önce kadınlara başörtüsü yüzünden saldıranları, kanser tedavisi gören hemcinslerine manevi eziyet edenleri, kişiye ve olaya göre tepki verip feminizmin içini boşaltanları saymıyorum bile! Teşekkürler.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.