Ece Seçkin Yılın Genç Yıldızı Ödülü’ne layık görüldü

Gerçekleştirdiği projeler ile başarıdan başarıya koşan sevilen sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz hafta sonu Fizy 21.Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Yılın Genç Yıldızı Ödülü’ne layık görüldü.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen yarışma sonucunda gerçekleşen ödül töreninde Ece Seçkin’e Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli tarafından Yılın Genç Yıldızı ödülü takdim edildi.

Ece Seçkin: ” Yıllar önce Kasdav zamanında ben de yarışmaya katılarak bu sahnenin heyecanını yaşayan biriyim ve seneler sonra bu özel gecede yılın genç yıldızı ödülünü almak benim için büyük bir onur. Layık gören herkese teşekkür ederim.” cümleleriyle duygularını dile getirerek, Sayın Seyirciler şarkısını seslendirdi.

blank
Ece Seçkin

 

Sahnede evlenme teklifi aldı..

Ödül töreninin ertesi akşamı ise Didim’de 2000 kişinin izlemeye geldiği bir konsere imza atan sanatçı, eğlenceli ve enerji dolu sahnesiyle hayranlarını mest etti. Performans esnasında hayranlarından birinden evlenme teklifi alan sanatçı, esprili bir dille; ” Geç kaldın,kapıldı” şeklinde cevap vererek, dinleyicileri gülme krizine soktu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.