Ece Seçkin, sahnelere ve sevenlerine kavuştu

Başarılı ve güzel şarkıcı Ece Seçkin, dün gece verdiği konserle sahnelere ve sevenlerine kavuştu.

Ekibiyle birlikte günlerdir yoğun geçen dans ve ses provaları ile konsere hazırlanan Ece Seçkin, fit görünümü, dans performansları ve sahnede giydiği seksi kıyafetiyle göz doldurdu.

BEN, İKİ SENEDİR HER GÖZLERİMİ KAPATTIĞIMDA BUNUN HAYALİNİ KURUYORUM!

Uzun zamandır bu anı bekleyen Ece Seçkin geceyle ilgili;

‘’İki senedir evdeyiz ve ben iki yıldır, her gözlerimi kapattığımda bunun hayalini kuruyordum. Bu anı yaşamayı çok arzu ettim. Müziği, sahnede şarkı söyleyip, dans etmeyi çok özlemişim. Uzun zamandır kendimi bu kadar özgür ve mutlu hissetmemiştim. Bu akşam beni yalnız bırakmayan binlerce insana sonsuz teşekkürlerimi sunarım, benim için unutulmayacak bir konser oldu. İki sene sonra tüm ekiple beraber sahnede ve sizlerle yeniden bir arada olmak çok iyi hissettirdi, tekrar yaşamak gibi bir şey bu.’’ diyerek duygularını ifade etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.