Ece Seçkin: Hepsi canlı, hepsi heyecanlı, hepsi çok danslı

Başarılı ve güzel sanatçı Ece Seçkin şarkılarıyla olduğu kadar sahne performansı ve dans şovları ile en çok konuşulan isimler arasında.

Paylaşımlarının milyonlarca beğeni ve yorum aldığı Ece Seçkin; paylaştığı konser takvimiyle de başarı çıtasını zirveye doğru taşıdığını kanıtladı.

Geçtiğimiz gece Kırklareli’nde verdiği konserde hem şehirden hem de çevre illerden yoğun bir ilgi ve sevgi yağmuruyla karşılaşan Ece Seçkin bayram boyunca da konserlerine hız kesmeden devam edecek.

Tamamında canlı performans gerçekleştirecek ve muhteşem dans gösterileriyle süsleyecek olan Ece Seçkin sosyal medyada; konser afişinin altına şu notu düştü; ”Hepsi canlı, hepsi heyecanlı, hepsi çok danslı.”

blank

Son zamanlarda 1 haftasonuna 4 konser sığdıran Ece Seçkin’in canlı konser takvimi ise şöyle;

9 Ağustos – Kırklareli
12 Ağustos – Yalova
23 Ağustos – Bursa
7 Eylül – Marmaris
8 Eylül – Manisa
28 Eylül Kilis
13 Eylül – Marmaris
12 Ekim – İstanbul
18 Ekim – Adana
19 Ekim – Gaziantep
26 Ekim – İstanbul

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.