Ebru Yaşar’dan ilanlı demokrasi çağrısı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, yayınladığı ilanına ‘Darbeye Hayır’ diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Şarkıcı Ebru Yaşar, kendine has hareketiyle ‘darbeye hayır’ dedi. 15 Temmuz akşamı hain darbe girişimi sonrası birçok ünlü isim, sosyal medya hesaplarına yazı yazıp ya da meydanlara çıkıp demokrasiye sahip çıkarken Yaşar ise farklı bir yöntem izledi. Şarkıcı, gazetelere tam sayfa ilan vererek halkı birlik ve beraberliğe davet etti. ‘Tarihim, şerefim, şiirim her şeyim’ sözleriyle başladığı yazısını Arif Nihat Asya’nın ‘Bayrak’ adlı şiirinden bir kıta yayımlayarak sonlandıran şarkıcı, bu duyarlı davranışıyla takdir topladı. Yazı sanatçının hayranları tarafından da büyük destek gördü.

İNTERNET İÇİME SİNMEDİ

Sanatçının duygularını dile getirdiği ilan gün boyu internette konuşuldu. Yaşar, hissettiklerini ilanla dile getirmesini ise şöyle anlattı: Ben polis kızıyım. Babam polis, annem ise maliyeden emekli… Babam vatan için Türkiye’nin birçok yerinde görev yaptı. Ailem beni vatan sevgisiyle yetiştirdi. İnternetten paylaşım yapmak benim içime sinmedi. Ben de duygularımı ilan vererek yapmak istedim.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.