Ebru Yaşar: İnsanın eşinden zaman zaman harçlık alması güzel bir şeydir

Ebru Yaşar, “İnsanın eşinden zaman zaman destek alması, harçlık alması güzel bir şeydir. Bu, her kadını mutlu eder bence” dedi.

Ebru Yaşar, “Ben para değerlendirmekten anlamam, tüm kazancımı eşime verir, ondan harçlık alırım” sözlerine açıklık getirdi.

“YANLIŞ YAZILABİLİYOR”

Hürriyet’ten Tülay Demir’e konuşan Yaşar, “Aslında ben tam olarak böyle cümleler kurmadım ama bazen satırlara aktarılırken yanlış yazılabiliyor” dedi.

“HERKES ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPIYOR”

Yaşar şöyle konuştu:

“Ben zaten bugüne kadar kendi paramı hep kendim kazandım, 25 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Tabii ki kendi yatırımlarımı da yine kendim yaptım. Para değerlendirmekten anlarım. Ama evlilik ortak bir müessese. Bizim aramızda ‘Onu sen ödedin, bunu ben yaptım’ gibi şeyler yok çok şükür. Herkes üstüne düşeni yapıyor.”

“İNSANIN EŞİNDEN HARÇLIK ALMASI GÜZEL BİR ŞEY”

“Yani sözlerimden neden öyle bir sonuç çıkarılmış bilmiyorum. İkimizin de ayrı ayrı kartları var. Ama sonuçta eşim tabii ki evin reisidir. Tabii ki birçok harcama ona aittir. O anlamda insanın eşinden zaman zaman destek alması, harçlık alması güzel bir şeydir. Bu, her kadını mutlu eder bence.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.