gazetemag tv

Ebru Yaşar: Bir ben bir de Tarkan

Ebru Yaşar, Kıbrıs’taki sahnesinde kendisini çok başarılı bulduğunu söyleyerek “Bir ben bir de Tarkan” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Son günlerde ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’ isimli şarkısına çektiği kliple gündemde olan Ebru Yaşar, Kıbrıs’ta iddialı açıklamalarda bulundu.

“BİR BEN BİR TARKAN”

Haddinden Fazla isimli albümüyle yazın konuşulan isimlerinden Ebru Yaşar, Girne’deki Skull King Casino’da sahne aldı. Şarkıcı Canan Yaka imzalı kıyafetiyle hem göze hem de kulağa hitap etti. Günümüzde albüm yapmanın maddi ve manevi olarak güç istediğini belirten Yaşar, dijitalleşme ve çabuk tüketilme sebebiyle herkesin ‘single’ çalışmalarla hayatını sürdürdüğünü söyledi. Albümünün satışları için dinleyicisine teşekkür eden şarkıcı “Artık albüm yapmak ve satmak da zor. Çok şükür bu yılın en çok ilgi gören albümlerinden biri olduk” dedi. Seyirciler arasından gelen “Bir Tarkan dinliyoruz bir de sizi” cümlesini duyan Yaşar, “Bir Tarkan, bir de ben” karşılığını verdi.

ARABESKTEN POP’A KADAR HER TÜRDEN SÖYLEDİ

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan güzel sanatçı, ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’ isimli şarkısını tüm izleyicilerle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. Yaşar, Türk Sanat Müziği’nden arabeske, poptan halk müziğine uzanan geniş bir repertuvarla 500 kişiyi doyasıya eğlendirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.