Ebru Şallı, verdiği bir röportajda oğlunu kaybetme sürecini anlattı

Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda oğlunu kaybetme sürecini anlattı.

Manken Ebru Şallı geçtiğimiz haftalarda oğlu Pars’ı kaybetmişti. Bir süredir zor günler geçiren Şallı, geçtiğimiz gün bir röportaj verdi ve oğlunun vefatı ile ilgili konuştu.

Ünlü manken verdiği röportajda “Londra’da seyahatteydik. ‘Anne, boynum ağrıyor’ dedi. İki kardeş otel odasında yatakta zıplıyorlardı, dedim ki ‘Herhalde zıplarken boynunu incitti’ Neyse uçağa bindik, uçakta, ‘Bacağım da ağrımaya başladı’ dedi. Ertesi gün, okula göndermedim, direkt hastaneye götürdüm. ‘Kas ağrısı olabilir’ dediler. Basketbol oynuyordu çünkü. Röntgen, ultrason. Hiçbir şey çıkmadı. Kana da bakıldı, kan da temiz. Biz bir 10 gün, biyopsi yapılana kadar nesi olduğunu öğrenemedik. Öyle nazlı, mız mız bir çocuk da değildir. Ama inanılmaz ağrıdan duramıyordu, ağlıyordu, yürüyemez hale gelmişti. Geceleri ne yapacağımı bilemiyordum. Sonra tam vücut MR çekildi. Bizim yıkım günümüz o gündür! MR’ın başındaki doktor, ‘Sadece bacağında değil, vücudunun her yerinde, en az 22 noktada var’ dedi. Dizimin bağları çözüldü, yere düşecek gibi oldum. Harun’la anladık ki, çocuğumuz bütün bedenini sarmış, yıkıldık! Ponçik’in ağrılarını durdurmak için morfin verilmeye başlandı. O ara da biyopsi sonuçları geldi, bir kere daha yıkıldık! 8 yaşındaki Ponçik’imizin Lenfoma olduğunu öğrendik. Bana sonsuz bir güveni vardı. Ama kötü hücreler, bedenini ele geçirdiğinde çok ağrısı oluyordu. Allah’a yalvarıyordum, o ağrıların aynısını ben de hissedeyim diye. İnanır mısın, bir süre sonra ben de hissetmeye başladım…” dedi. Ünlü mankenin bu röportajından sonra sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.