Ebru Şallı Tv8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor

Ebru Şallı, “Ebruli” isimli programıyla 2 Ocak Cumartesi günü Tv8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.
Güzelliği ve pilates tutkusuyla her fırsatta adından söz ettiren Ebru Şallı’nın sunacağı programda bu sefer eğlenceli sürprizler izleyicileri bekliyor. Programda 21 günde pilates ile yağlardan kurtulmanın yöntemleri “Süper Pilates” bölümünde hem çok gülecek hem de fit bir vücuda sahip olmanın detaylarını öğreneceksiniz… “Ebruli” bölümünde ise izleyenleri ilginç sürprizler bekliyor olacak. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı sohbet, sağlık ve güzellik bölümünde çok şaşıracağınız değişimlere şahit olacaksınız. “Ebruli”nin ilk haftaki konuğu ise karizmatik oyuncu Erkan Petekkaya olacak. Birbirinden renkli sürprizlerin yer alacağı “Ebruli” 2 Ocak Cumartesi günü 15:30’da canlı yayınla Tv8 ekranlarında olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.