Ebru Şallı için eşini resmen sildi

Ebru Şallı ile aşk yaşayan evli ve 2 çocuk babası Uğur Akkuş, güzel model için eşini resmen sildi.

Skandallarıyla gündemden düşmeyen Ebru Şallı, son olarak evli ve 2 çocuk babası Uğur Akkuş ile aşk yaşamaya başladı. Gönlünü Şallı’ya kaptıran işadamının ise ayrılacağı iddia edilen eşine veto koyarak yanına yaklaştırmadığı söyleniyor.

Geçtiğimiz hafta Bodrum’da tatil yapan Ebru Şallı, evli ve 2 çocuk babası Uğur Akkuş ile el ele görüntülenmişti. Çıkan haberlerin ardından eşinden boşanacağını ve aylardır ayrı yaşadığını iddia eden Akkuş’un, 20 gün önce de eşi Gonca Akkuş ile birlikte barışma yemeği yediği ortaya çıkmıştı. Yaşanan onca hadisenin ardından gözü eski mankenden başkasını görmeyen Akkuş’un, eşinin tüm barışma çabalarına da veto koyduğu iddia edildi.

ARABA SİPARİŞİ VERDİ

Uğur Akkuş’un Levent ve Mecidiyeköy’deki evinin güvenliğine eşi Gonca Akkuş’un içeriye alınmaması talimatı verdiği iddia edildi. Tüm barışma çabalarına rağmen böyle bir veto yiyen Gonca Akkuş’un ise hukuki yollara başvuracağı ve hakkını arayacağı iddia edildi. Yaşanan olayların ardından Ebru Şallı’ya özel şoför tutan Akkuş ise yaklaşık bir milyon değerinde olan Lamborghini marka spor araba siparişi verdiği iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.