Ebru Şallı, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenine 7 bin TL göndermesine yorum yaptı!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Ebru Şallı, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenine 7 bin TL göndermesiyle alakalı sorulara yanıt verdi. Şallı, ‘TikTok’lar bence çocukların yeri değil. Çocuklarıma TikTok, sosyal medya konusunda pek izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil.’ dedi.

Oğlu Pars’ı kaybetmesiyle büyük üzüntü yaşayan ve zamanla kendini toparlayan Ebru Şallı, Nişantaşı’nda görüntülendi.

‘TİKTOK’LAR BENCE ÇOCUKLARIN YERİ DEĞİL’

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın kızı Hira’nın bir fenomene 7 bin TL göndermesi ile ilgili sorular sorulan Ebru Şallı şunları söyledi: ‘TikTok’lar bence çocukların yeri değil. Çocuklarıma TikTok, sosyal medya konusunda pek izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil.’

Oğlu Beren’in sosyal medya hesabı olmadığını söyleyen Ebru Şallı, ‘ Oğlumun Instagram’ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’larda dans falan etmesi bana biraz fazla ve aşırı geliyor’ ifadelerini kullandı.

‘Demet Hanım biraz daha dikkatli olsun diyebilir miyiz’ demesine Şallı, ‘Tabii’ yanıtını verdi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.