Ebru Şahin, Gaziantep’te düzenlenen “5. Altın Baklava Film Festivali”ne katıldı

Atv’nin Cuma akşamları ilgiyle izlenen Hercai’ dizisinin yıldızı Ebru Şahin, Gaziantep’te düzenlenen “5. Altın Baklava Film Festivali”ne katıldı.

İlk olarak Dizideki karakterinden bahseden Ebru Şahin, “Reyyan benim için çok değerli bir karakter. Reyyan’ın adalet arayışını çok sevdim. Çekimlerin yapıldığı Mardin’in mistik havası da beni çok etkiledi.” dedi.

blank
Ebru Şahin

Ebru Şahin, etkinlikte oyunculuğa geçişini de şu sözlerle anlattı. Şahin, “Mezun olduktan sonra bile oyunculuk aşkım beni hep dürttü. Üniversite son sınıfta birşeylerden pişman olacağımı düşündüm. Bir ajansa başvurdum. Oyunculuk eğitimi aldım. Daha sonra risk almamaktan korkmamaya başladım. Bildiğimi okumak gibi bir huyum var. Oyuncu olmaya karar verdiğimde kılavuzum yoktu. Oyuncu olacağım’ dediğimde bazı arkadaşlarımla aram bile açıldı. Çoğu arkadaşımla görüşmeyi kestim. Ama zamanla arkadaşlarım beni anlamaya başladı. Oyunculuk çocukluk hayalimdi” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu, partneri Akın Akınözü ile oyunculuklarını aşkla yaptıklarından ötürü canlandırdıkları Reyyan ve Miran arasındaki karakterlerin cekim gücünü arttırdığını da dile getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.