Ebru Şahin bu kez sesiyle büyüledi

Destan’ın yıldızı Ebru Şahin bu kez sesiyle büyüledi.

Bu sezon Destan dizisiyle ekranda fırtına gibi esen güzel oyuncu Ebru Şahin, önceki akşam konuk olduğu Laterna programında söylediği şarkılarla kulakların pasını sildi. Şahin, TRT Müzik kanalında yayınlanan programda 5 şarkıyı solo performansla seslendirdi.

blank

Oyunculuğuyla tüm dünya tarafından konuşulan güzel oyuncu, canlı seslendirdiği şarkılarla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Repertuarında türkçe şarkıların yanı sıra ingilizce şarkılara da yer veren Ebru Şahin, tüm gece boyunca twitter gündeminde zirvedeki yerini korudu. Hayranları Şahin için, “Sesinden şarkı dinlemeyi çok özlemiştik”, “Zerafetin adı Ebru Şahin”,”Tek kelimeyle mükemmelsin” şeklinde binlerce yorumda bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.