gazetemag tv

Ebru Gündeş’ten özel paylaşım

Ebru Gündeş, altı yıl önce doğurduğu kızı Alara’ya birlikte elleri görünen bir kareyi paylaştı.

Eşi Rıza Sarraf Amerika’da hapiste olan Ebru Gündeş, sosyal medya hesabını pek aktif olarak kullanmasa da önemli günlerde yaptığı paylaşımlarla varlığını gösteriyor. Gündeş, bu defa da Anneler Günü dolayısıyla bir paylaşımda bulundu. Bundan altı yıl önce kucağına aldığı kızı Alara ile ellerini üst üste koyan ve bu anı fotoğraflayan Ebru Gündeş, bu keyifli kareyi hesabından şu satırlarla paylaştı: “Sadece varlığının bile yettiği, nefesi yaşamana sebep, bir dokunuşunun, bir öpücüğünün dünyanın en büyük hediyesi olduğu, bir bakışı aşk, bir damla gözyaşı en büyük acıyı hissettiren, uğruna her şeyi ama her şeyi göze alabileceğin tek varlık, evlat. Bana anne dediğin için Rabbime binlerce şükürler olsun. Bütün annelerin ve anne adaylarının gününü kutluyor. Olmak isteyenlere dualarımızı gönderiyor. Yanımızda olamayan meleklerimizi ise rahmetle anıyoruz.”
blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.