Ebru Gündeş muhabirlerin kapısında nöbet tuttuğu yalıyı satıyor

İkiliye yakın bir kaynaktan alınan habere göre; gittikleri Amerika tatilinde eşi Reza Zarrab’ın yanında gözaltına alınması ve ardından tutuklanmasıyla zor günler geçiren Ebru Gündeş’in Kanlıca’daki ikiz yalıları satacağı öne sürüldü.

MUHABİRLER NÖBET TUTUYOR

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş zor günler geçiriyor. Eşinin gittikleri Amerika tatilinde tutuklanması ve hakkında 75 yıl hapis istenmesi sonrası büyük bir şok yaşayan Gündeş, çocuğuyla birlikte Türkiye’ye dönmüştü. Ardından “Reza beni yanında ister” diyerek yeniden Miami’ye uçan Gündeş’in mhabirlerin kapısında nöbet tuttuğu Kanlıca’daki yalıyı satılığa çıkaracağı öğrenildi.

YENİ EVİNİ SAKLAYACAK

Önümüzdeki günlerde avukatlarına satış için vekalet vermesi beklenen Ebru Gündeş’in nereye taşınacağı ise belirsizliğini koruyor. Magazincilerin yoğun ilgisinden sıkılan ünlü sanatçı, taşınacağı yeni evi herkesten saklayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.