Ebru Gündeş ikinci çocuğunu mu bekliyor?

Geçtiğimiz aylarda eşi Reza Zarrab’ı New York’ta ziyaret eden Ebru Gündeş’in hamile olduğu iddia edildi. Gündeş’e yakın bir isim ise gerçeği canlı yayında açıkladı.

Amerika’da tutuklandıktan sonra itirafçı olup tanık konumuna geçerek serbest kalan Reza Zarrab’la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş’in, New York ziyaretleri sırasında hamile kaldığı iddia edilmişti.

blank

SIK SIK EŞİNİN YANINA GİDİYOR

Son dönemde sık sık New York’a giden şarkıcının son görüntülerinde, karnının şiş olmasının yanı sıra yüzü ve gözündeki şişlik hamilelik iddiasını güçlendirdi.

“HAMİLELİĞİ NASIL SAKLARSIN?”

Ebru Gündeş’e çok yakın bir kaynak, “Her şeyi saklayabilirsin. Fakat hamileliği nasıl saklarsın? Yok öyle bir şey” dedi.

‘BEBEK DEĞİL, GÖBEK’

Ebru Gündeş’in son zamanlardaki görüntüsünün ‘Bebek değil, göbek’ olduğu iddia edildi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.