Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava Sahnesi konserlerinde yok sattı!

Ebru Gündeş 6 yıllık ara sonrası başlayacağı Harbiye Açıkhava Sahnesi konserlerinde yok sattı! 19-20-21 Temmuz’da sahne alacak olan Gündeş’in 19 ve 20 Temmuz konserinin biletlerinin tamamı tükendi! Organizasyonu yapan Poll Production, yoğun talep üzerine 22 ve 23 Temmuz tarihlerini de satışa açma kararı aldı.

Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda 19-20 ve 21 Temmuz’da Harbiye’de sahne alacak olan Ebru Gündeş yine bir ilke imza attı. Gündeş konser serisinin başlamasından 15 gün önce ‘Sold Out’ dedi.

Ocak ayında çıkarttığı ‘’Aşık’’ albümüyle 2019’a muhteşem bir başlangıç yapan Ebru Gündeş, ‘3 gün üst üste Harbiye’ projesini de yoğun talep sebebiyle 2 gün uzattı. Güçlü yorumcu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde 5 gün aralıksız sahne alacak!

Poll Production organizasyonu ve Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda yapılacak 5 günlük konserler serisi, Gündeş hayranlarını sanatçıya ve şarkılarına doyuracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.