Dwayne Johnson’dan duygusal açıklama

Yıllar önce annesinin intihar girişimine tanıklık eden Dwayne Johnson’dan duygusal açıklama…

The Rock (Kaya) lakaplı oyuncu Dwayne Johnson, yıllar önce atlattığı depresyonla ilgili konuştu.

45 yaşındaki Hollywood yıldızı, The Express dergisine verdiği röportajda, hayatının en karanlık dönemini, “Hiçbir yere gitmek ve bir şey yapmak istemediğim bir noktaya ulaştım. Sürekli ağlıyordum” sözleriyle anlattı.

15 yaşındayken annesi Ata’nın intihar teşebbüsüne tanıklık eden Johnson, şu ifadeleri kullandı:

“Kim bilir kaçımız ailemizde ya da arkadaşlarımız arasında intihar edenlerden etkilendik. Annem de ben 15 yaşındayken Nashville’de bir otobanda akan trafiğin ortasında arabadan çıkarak, yürümeye başladı. Büyük araçlar ona çarpmamak için yön değiştirdi. Arkasından gidip onu yakaladım ve geri çektim. Sonrasında bana hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.”

Yardıma muhtaç insanların göz ardı edilmemesi gerektiğini belirten Johnson, “Onlarla konuşun ve yalnız olmadıklarını söyleyin. Biz şanslıydık” dedi.

Şimdi annesi ve kendisinin iyi olduğunu söyleyen yıldız, “Çabalamak ve acı çekmek hayatın gerçekleridir” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.