Dwayne Johnson, yaşayan en seksi erkek seçildi

Önce Forbes tarafından yılın en çok kazananı seçildi, şimdi de People’ın yaşayan en seksi erkeği oldu.

Dwayne Johnson ya da diğer bilinen adıyla The Rock, daha önce David Beckham, Hemsworth, Adam Levine ve Channing Tatum gibi isimlerin layık görüldüğü “yaşayan en seksi erkek” unvanını aldı. Yaşayan en seksi erkek ilan edilmesinin ardından, “Ulaşmamız gereken çok fazla zirve var. Buradan nereye gideceğimizden çok emin değilim” yorumunu yaptı.

1,96 metre boyunda, 118 kilo ağırlığında olan 44 yaşındaki ABD’li oyuncu, 64,5 milyon dolarlık kazancıyla, dünyanın en çok kazanan aktörü olmuştu. Oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda profesyonel bir güreşçi de olan iki çocuk babası Johnson, Lauren Hashian ile uzun süreli bir birliktelik yaşıyor.

gazetemag-com-dwayne-johnson

Şov dünyasının en çalışkan yıldızlarından biri olan Johnson, hem televizyon dizilerinde hem filmlerde yer alıyor hem de kendi yapım şirketi için çalışıyor. Johnson, tam bir gişe canavarı olarak kabul ediliyor. Ünlü aktörün rol aldığı 2013 yapımı ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ 788,7 milyon dolar, 2015 yapımı ‘San Andreas’ 474 milyon dolar, ‘Hızlı ve Öfkeli 7’ filmi de 1,5 milyar dolarlık hasılat yaptı. Son filmi ‘Central Intelligence’ da dünya çapında 210,3 milyon dolarlık gişesiyle öne çıktı. Sinema yıldızı, ‘Ballers’ adlı TV dizisiyle de adını duyurdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.