“Dünyanın en güzel duygusu” Ünlü şarkıcı Bengü’den hamilelik pozu!

Ağustos ayında iş adamı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Bengü bebek müjdesini geçtiğimiz hafta takipçileriyle paylaşmıştı. 16 haftalık hamile olan Bengü’den ilk poz geldi!

Şarkıcı Bengü ağustos ayında iş adamı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturmuştu.

Çiftten bebek müjdesi geldi ve Bengü, “Dünyanın en güzel duygusunu sizlerle paylaşmanın zamanı geldi. Evet, anne oluyorum! Bizim bir bebeğimiz oluyor… 16. haftamızdayız ve ben öğrendiğim ilk günden beri tarif etmesi çok zor duygular yaşıyorum… Sanki bu yaşıma kadar yaşadığım tüm duygular bomboş benim için… Kocaman bir sevinç, heyecan, merak, endişe, hepsi bir arada… Allah’ın izniyle ve sizlerin de dualarıyla bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günü merakla ve heyecanla bekliyoruz. Bu süreçte sizler de bizim için hep dua edin olur mu? Allah isteyen; bekleyen dileyen herkese bu mucizeyi nasip etsin ve benim gibi hamişleri korusun… Sizi seviyoruz ve ikimiz de öpüyoruz” notuyla hamie olduğunu duyurdu.

Ünlü popçu ilk pozunu da paylaştı. Bengü eşiyle yer aldığı fotoğrafın altına ‘2+1’ notunu düştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.